01 aprill 2024, 09:00 -
30 aprill 2024, 23:59

Tule ja osale aprillikuu SÜDAMEMATKADEL!

Saare maakond
Tasuta
Keha & Vaim
Loodus
Тutvustus

Saaremaa Spordiliit kutsub kõiki osalema aprillis toimuvatele Südamematkadele. Südamematkad toimuvad maakonna erinevates piirkondades. Matkade korralduses on abilised spordiklubidest, noortekeskustest, Kuressaare Ametikooli loodusgiidi erialalt ja Muhu vallast.

Saaremaa Spordiliit kutsub kõiki oma tervise heaks, omale sobival ajal ja rajal liikuma! Osale üritustel, mis on sinu jaoks TASUTA!

• 1.- 7.aprill – Foto-orienteerumismatk Leisis!

Info ja kaardi saad FB Leisi Liigub lehelt, mis tuleb üles 1. aprillil.

• 3.aprill kell 18:00 – Kuressaare Tervisekõnd

Kogunemine Kudjape-Upa terviserajal (Kuressaare 2A – Autokooli taga) enne tervisekõnnile minekut teeb Ülle Räim käimiskeppidega soojendusvõimlemise.

• 4.aprill kell 18:00 – KÄRLA tervisematk

• 4.aprill kell 17:30 – Kangest kena koos kõndimine TORNIMÄEL

• 7.aprill kell 10:15 – Rännak hülgelauluvainule: Austlast Kööveranda

(Info SIIN)

• 7.aprill kell 12:00 – Muhu matkapäev nr.6 – Jalgrattamatk Liivalt

• 7.aprill kell 06:00 – Päikesetõusu matk Koigi õppe- ja matkarajal

Algus Koigi õppe- ja matkaraja parklast kell 6.00 pühapäeva varahommikul. Alustame ühist teekonda täpselt, et päiksetõusuks (6.28) jõuda lagerabale. Kogu info matka kohta leiad FB Orissaare Sport lehelt.

• 13.aprill kell 16:00 – Orissaare NoorteMATK

Algus Orissaare noortekeskuse eest kell 16.00

Rändame noortega koos mööda ajaloolisi metsa- ja külateid Orissaarest Pöide terviserajale, kus teeme lõkke üles ja grillime kaasavõetud matkatoite ning naudime kevadet ja jutustame lugusid.

Tagasi Orissaarde tuleme korraldatud transpordiga ning soovijad saavad jääda Orissaare noortekeskuse Noorteka Ööle.

FB info SIIN

• 14.aprill kell 13:00 – Kevade rattamatk

Kogunemine Kuressaare Linnastaadion, edasi sõit Nasvale.

• 14.aprill kell 12:00 – Kevadmatk Karujärve suusamaja juures

• 18.aprill kell 15:00 – Jalutuskäik „Kuressaare ajalooliselt pikim tänav“, algus Kõlakoja ee

Alustame jalutuskäiku Kuressaare Kuursaali esiselt väljakult Kõlakoja eest.

• 18.aprill kell 17:00 – Jalutuskäik „Tori-Kalurikülast kuurordi keskuseks“, algus Tolli tn.7

• 21.aprill kell 12:00 – Muhu matkapäev nr.7, Metsakümblus „ISEOMA OLEMINE“

• 27.aprill kell 11:00 – Kõruse küla pärandimatk, algus Kivestu pukktuuliku juurest

• 1.- 30.aprill – Tule Terviserajale – Perega Terviserajal!

Korraldaja
Asutus
Saaremaa Spordiliit
Aadress
Eesti
Kontaktisik
Kaie Järvelaid
E-post
info@saaresport.ee
vaadatud 141 korda
Jaga sõpradele
Тutvustus

• 1.- 7.aprill – Foto-orienteerumismatk Leisis!

Info ja kaardi saad FB Leisi Liigub lehelt, mis tuleb üles 1. aprillil.

• 3.aprill kell 18:00 – Kuressaare Tervisekõnd

• 4.aprill kell 18:00 – KÄRLA tervisematk

• 4.aprill kell 17:30 – Kangest kena koos kõndimine TORNIMÄEL

• 7.aprill kell 10:15 – Rännak hülgelauluvainule: Austlast Kööveranda

(Info SIIN)

• 7.aprill kell 12:00 – Muhu matkapäev nr.6 – Jalgrattamatk Liivalt

• 7.aprill kell 06:00 – Päikesetõusu matk Koigi õppe- ja matkarajal

• 13.aprill kell 16:00 – Orissaare NoorteMATK

Algus Orissaare noortekeskuse eest kell 16.00

FB info SIIN

• 14.aprill kell 13:00 – Kevade rattamatk

Kogunemine Kuressaare Linnastaadion, edasi sõit Nasvale.

• 14.aprill kell 12:00 – Kevadmatk Karujärve suusamaja juures

Alustame jalutuskäiku Kuressaare Kuursaali esiselt väljakult Kõlakoja eest.

• 21.aprill kell 12:00 – Muhu matkapäev nr.7, Metsakümblus „ISEOMA OLEMINE“

• 1.- 30.aprill – Tule Terviserajale – Perega Terviserajal!

Aadress
Saare maakond, Eesti

Mis on Saare sündmused?

Informatiivne

Portaal annab hea ülevaate Saaremaal, Muhumaal ja Ruhnus toimuvatest sündmustest ja huvitegevustest.

Sõltumatu

Sisu loob korraldaja ise. Sisestamine on tasuta.

Mugav

Kättesaadav nii veebis kui nutitelefonis. Sisu saab jagada ühe näpuvajutusega teistesse platvormidesse.